Ayaydın Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası

Ben Gülten Ayaydın olarak 2017 yılında Kuşadası Ticaret Odasının açmış olduğu girişimcilik kursuna gidip belgemi aldım. Ardından Kosgeb'e başvurarak Ayaydın Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası işyerimi açtım. Devlet destekli çalışmalar başladım. Halı ve Koltuk yıkama sektörüne bir arkadaşım sayesinde esinlendim. 2017 Mart ayında açılışımızı yapıp manuel sistem elde yıkayarak gece gündüz çalıştım. Bir bayan olarak işimi en iyi şekilde yaptığım için bana hep tavsiye edilerek ulaşan müşterilerimi edindim. Güzel bir atmosfer oluşturdum.

Çok çalışmam ve gayretlerim sonucunda şuanda Kuşadası'nda tek son sistem ATAK 2500 gelberi sistemli Full Otomatik Halı yıkama makinam var. Artık iş gücümü azalttım. Amacım daha fazla müşteriye ulaşmak ve memnun etmek.

Diğer makinalarım sıkma, yorgan yıkama ve koltuk yıkama makinalarımı ayrıca aracımı yeniledim.

Artık en geniş müşteri potansiyeline ulaşmak en büyük dileğim.

Tüm ev hanımlarına tavsiyem mutlaka Ayaydın Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası'nı deneyin.

Misyonumuz

Ayaydın Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası olarak; İş ahlakına saygı duymak ve prensip edinmek, müşteri ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, çalışma sahamızı çağdaş teknolojinin gelişmiş sistemleriyle donatmak, toplumu halı, koltuk, perde temizliğinde bilinçlendirmek ve toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere öncü olmaktır. Bu çalışmaları ve tutuma sahip olurken siz değerli müşterilerimize Kuşadası'nda Üstün teknolojili makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Ayaydın Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası; değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla sektöründe liderliğini koruyarak ülkesi için değer yaratan bir marka olacaktır. Bu hedef doğrultusunda tüm çalışmalarımızı özenle ve titizlikle yapıyoruz.

Ayaydın Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası işletmemizi 360° Derece Sanaltur olarak gezebilirsiniz.

360derecesanaltur