Shaggy Halı Yıkama

shagy-hali-yikama

Halı çeşitleri içerisinde birden fazla model bulunuyor. Bunlar içerisinde bazıları klasik model halı bazıları da farklı ve şık tasarımlarda olan halılardır. Şhagy halılar da yeni nesil halı çeşitleri arasında yer alıyor. Bu halılar normalde kullanılan düz dokuma halılardan daha farklı bir yapıya sahiptir. El dokuması şeklinde üretilen Şhagy halılar uzun ipliklere ve posta benzer bir görünüme sahip olarak hazırlanıyor. Uzun ve kabarık tüylerin bulunduğu Şhagy halı modelleri güzel bir görünüm sunsa da her sene bu halıları temizlemek büyük bir sorun haline geliyor. Firmamız Şhagy halı yıkama konusunda insanlara aradıkları en iyi hijyeni sunuyor. Bu halıların temizliğinin zor olmasının birçok önemli nedeni bulunuyor.

Şhagy Halı Yıkamak Neden Zor?

Halıların iplikleri düz olduğu gibi kıvrımlı şekillerde de tasarlanabiliyor. Bu ipliklerin bu şekilde uzun olması da hem süpürülmesini hem de yıkanmasını zorunlu hale getiriyor. Tüm sene boyunca kiri içerisine en hapseden halı türleri arasındadır. Şhagy halı yıkama konusunda verdiğimiz hizmetler kusursuz olup aynı zamanda da son derece garantili bir hizmettir. İnsanların salonlarında bulunan bu halılar çok hoş bir görünüme sahip olsalar da ev hanımlarının en büyük kâbusu haline gelebiliyor. Hemen her evde bulunan bu halıyı yıkamak için bizler son derece iyi yıkama makineleri kullanıyoruz. Aynı zamanda bu halılar da temizliği yüksek derece sağlayacak solüsyonların kullanılmasına önem gösteriyoruz.

Halı Yıkama İşleminde Gösterilen Titizlik

Firmamız halıları yıkamadan önce mutlaka içerisinde tüm kış boyunca biriken tozun ve kirin çekilmesi işlemini gerçekleştiriyor. Bu işlem ile halıda yer etmeyen yüzeysel kirler alınmış oluyor. Sonrasında daha derin bir temizleme işlemi yapılıyor. Her halı için mutlaka uzun süre harcıyoruz. Birden fazla yıkama ve kirli su çekimi işlemi yapıyoruz. Böylece diplerde kalıp hale gelen tüm toz ve kirleri almış oluyoruz. Her türlü kirin de temizlenmesini sağlıyor. Şhagy halı yıkama konusunda profesyonel bir firma olan halı yıkama merkezimiz istenilen büyülükte ve sayıda Şhagy halıyı yıkayıp sizlere tekrardan teslim ediyor.