Yorgan Yıkama

Yorgan-yıkama

Yorganları özel şampuanlarla yıkıyoruz. Yorgan yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Yastıklarınız en fazla 1 ay kadar süre içerisinde yıkanması gerekir, yastıklarınızın yıkanması sağlığınız açısından önemlidir. Kendi imkanlarınızda Yorgan yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Yorgan yıkama fabrikamız da yıkanan tüm yastıklarınız antibakteriyel bir temizlikle yıkanır. Söz konusu sağlığınız olduğu için Yorgan yıkama konusunda halı yıkama şirketlerine yastıklarınızı yıkatmalısınız.

Özellikle hijyen bir ortamda yıkanması kaçınılmazdır. Battaniye, elyaf Yün Yorganlar, yün Yün Yorganlar, pamuklu Yün Yorganlar ve saten Yün Yorganlarınız özel temizlik makineleri ile yıkanmaktadır. Battaniye ve Yün Yorgan türevlerine kullandığımız temizleme şampuanları sadece Yün Yorgan ve battaniyler içindir. Ayrıca Yastık yıkamada yapmaktayız.Yün Yorgan ve Battaniyelere şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması adına yumuşatıcı uygulanmaktadır.

Yün Yorganlar yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulup paketlenerek sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Yün Yorgan Yıkama Uzmanlık İster, Firmamıza Danışmadan Yün Yorganlarınızı Yıkatmayınız.


Elyaf Yorgan YıkamaElyaf Yorgan Yıkama, Halı Yıkama dan daha öncelikli titizlik isteyen ciddi bir işdir. Özellikle hijyen bir ortamda yıkanması gerekmektedir.

Battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız özel makineler ile yıkanmaktadır.

Battaniye ve Yorgan türevlerine kullandığımız temizleme şampuanları sadece yorgan ve battaniyler içindir. Ayrıca yastık yıkamada yapmaktayız.

Yorgan ve Battaniyelere şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktadır.

Yorganlar yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulmaktadır ve son işlem olan paketlenerek sizlere teslimatı yapılmaktadır.

Elyaf Yorgan Yıkama Uzmanlık İster, Firmamıza Danışmadan Elyaf Yorganlarınızı Yıkatmayınız.